Мамандықтар сипаттамасы

Кафедрада бес мамандық дайындалады:

1. 5В010300 – Педагогика және психология

2. 5В0100200- Бастауыша оқытудың педагогикасы мен әдістемесі

3. 5В010600- Музыкалық білім

4. 5В010700- Бейнелеу өнері және сызба

Мамандық түлектерінің болашақ қызмет орындары:

5В010300–Педагогика және психология мамандығы бойынша білім бакалаврларының кәсіби қызмет нысандары: мектепке дейінгі оқыту мен тәрбиелеу мекемелерінің барлық типтері; жалпы білім беретін орта мектеп жүйесі, оның ішінде лицейлер, гимназиялар, шағын кешенді мектептер, санаторийлік мектептер, спорт мектептері, балалар үйі; арнайы түзету мекемелері (ақыл –ойы және дене дамуында кемістігі бар балалар мен жасөспірімдерге арналған сыныптар мен мектеп –интернаттар); бастапқы білім беру мекемелері (лицейлер); орта кәсіби білім беру мекемелері (колледждер) және т.б.

5В0100200- Бастауыша оқытудың педагогикасы мен әдістемесі мамандығы бойынша білім бакалаврларының кәсіби қызмет нысандары: мектепке дейінгі оқыту мен бастауышта оқыту, тәрбиелеу мекемелерінің барлық типтері; жалпы білім беретін орта мектеп жүйесі, оның ішінде лицейлер, гимназиялар, шағын кешенді мектептер, санаторийлік мектептер, спорт мектептері, балалар үйі; арнайы түзету мекемелері (ақыл –ойы және дене дамуында кемістігі бар балалар мен жасөспірімдерге арналған сыныптар мен мектеп –интернаттар); бастапқы білім беру мекемелері және т.б.

5В010600- Музыкалық білім- бойынша білім бакалаврларының кәсіби қызмет нысандары: музыкалық мектептер мен музыкалық колледж, лицейлерде, мәдени қызмет салаларында, мектепке дейінгі оқыту мен бастауышта оқыту, тәрбиелеу мекемелерінің барлық типтері; жалпы білім беретін орта мектеп жүйесі, оның ішінде лицейлер, гимназиялар, шағын кешенді мектептер, санаторийлік мектептер, спорт мектептері, балалар үйі; арнайы түзету мекемелері (ақыл –ойы және дене дамуында кемістігі бар балалар мен жасөспірімдерге арналған сыныптар мен мектеп –интернаттар); бастапқы білім беру мекемелері (лицейлер); орта кәсіби білім беру мекемелері (колледждер) және т.б.

5В010700- Бейнелеу өнері және сызу мамандығы бойынша білім бакалаврларының кәсіби қызмет нысандары: музейлер, архитектура саласында, мектепке дейінгі оқыту мен бастауышта оқыту, тәрбиелеу мекемелерінің барлық типтері; жалпы білім беретін орта мектеп жүйесі, оның ішінде лицейлер, гимназиялар, шағын кешенді мектептер, санаторийлік мектептер, спорт мектептері, балалар үйі; арнайы түзету мекемелері (ақыл –ойы және дене дамуында кемістігі бар балалар мен жасөспірімдерге арналған сыныптар мен мектеп –интернаттар); бастапқы білім беру мекемелері (лицейлер); орта кәсіби білім беру мекемелері (колледждер) және т.б.