Құрметті жас ғалымдар!

Сіздерді Қазақстан Республикасының Президенті Нұрсұлтан Әбішұлы Назарбаевтың "2019жыл - Жастар жылы" атты Жолдауы аясында ұйымдастырылған "Ғылымдағы жастар – болашақтың үміті" атты республикалық ғылыми-тәжірибелік конференцияға қатысуға шақырамыз.

Конференцияның негізгі бағыттары:

- жаратылыстану;

- педагогикалық ғылымдар;

- гуманитарлық ғылымдар;

- ақпараттық технологиялар;

- экономика, есеп және қаржы.

Конференцияның жұмыс тілдері – қазақ, орыс және ағылшын.

Баяндамаларды жазуға қойылатын талаптар:

Ғылыми мақала көлемі 5 беттен аспауы керек, шрифт Times New Roman, кегль-12, интервал – 1. Қазақ тілінде жазылған мақалаға аннотация орыс және ағылшын тілдерінде, орыс тілінде жазылған мақалаға қазақ және ағылшын тілдерінде, ағылшын тілінде жазылған мақалаға қазақ және орыс тілінде жарияланады.

Қатысу шарттары:

Конференцияға жас ғалымдар, магистранттар, студенттер шақырылады. Баяндамаларды қағаз және электронды түрде 2019 жылдың     01 сәуірге дейін Шымкент қаласы, Қаратау ауданы, 225 квартал, 426 ғимарат, Шымкент университеті (219 каб. немесе е-maiI: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.  электрондық мекен-жайына келесі материалдарды ұсынады:

1. Талаптарға сәйкес ресімделген мақала мәтіні;
  2. Берілген үлгі бойынша қатысуға өтінім (үлгі беріледі);
  3. Жинаққа қосу үшін төлем туралы түбіртектің көшірмесі немесе скан-көшірмесі (немесе анық сандық фотосурет).
  4. Тіркеу жарнасы оқытушылар мен магистранттар үшін – 1500 тенге, студенттер үшін -1000 теңге.

Конференция материалдарының жинағы (журнал) электронды түрде беріледі.

Реквизит:

Kaspi Gold

Орман Ұлданай

ИИН: 951101401083

Телефон: +77059732319

Жарна "кімнен" міндетті түрде көрсетіле отырып немесе Ұйымдастырушы Орман Ұлданайдың ағымдағы шотына жолданады (219 каб.).

Мақаланы толтыру үлгісі:

ӘОЖ (11пт.)

ПЕДАГОГИКАЛЫҚ ТИІМДІЛІКТІ АРТТЫРУ ҚЫЗМЕТІНІҢ

ТҮРЛЕРІ (12 пт.)

А.Асылбекова. - ППт 18-2 топ студенті (12 пт.)

Ғылыми жетекші: б.ғ.к., доцент Ниязов Ш. (12 пт.)

Шымкент университеті (12 пт.)

Мәтін (12 пт.)

Әдебиет (12 пт.)

Түйін (11пт.)

Summary (11 пт.)

Конференция 18.04.2019 ж. - 19.04.2019 ж. Шымкент қ., Қаратау ауданы, 225 квартал, 426 ғимарат, Шымкент университетінде өтеді.

Жауапты орындаушы: Орман Ұлданай (87059732319). Е-maiI: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

Республикалық студенттік ғылыми-практикалық конференцияға қатысуға өтінім

1. Баяндамашы (лар) аты-жөні ________________________________

2. Жұмыс орны, лауазымы __________________________________