«Педагогика» кафедрасы және университет кітапханасының ұйымдастыруымен - Суретші Ғани Иляевтің 105 жылдығына орай, «Қылқалам құдіреті» атты өнер сағаты өтті.

«Суретші Ғани Иляевтің 105 жылдығына орай Қылқалам құдіреті» атты көрме ұйымдастырылды.

Көрмеге: «Отбасылық тарих» жеке альбомынан суреттері қойылды, «Тегіне тартқан талантты суретші Сұлтан Иляев»-тың суреттері қойылды, «Қазақ суретшілері» атты кітап көрмесі қойылды.

Автордың шығармашылығымен және өнер жолымен «Педагогика» кафедрасының аға оқытушысы, ҚР Суретшілер Одағының мүшесі Айтбай Еркін «Өшпес мұра» тақырыбында баяндама жасап, естеліктерін айтты.

Сонымен қатар, «Педагогика» кафедрасының аға оқытушысы, «Ерен еңбегі үшін медальінің иегері», ҚР мәдениетр қайраткері Нұрлан Шилибаев ұстазымыз шебердің жұмыстарына тоқталды.

Іс-шара қонақтары: Суретші Сұлтан Иляев Ғ Ильяевтің ұлы және И.Арабаев атындағы Қырғыз Мемлекеттік университетінің профессоры, ҚР халық суретшісі Шығаев Юристанбек Абдиевич қатысты.