Шымкент университетінің ректоры университет ұжымын Ғылым күнімен құттықтады.

Құрметті әріптестер! Бүгін ел өркендеуіне өз үлестерін қосып жүрген түрлі ғылым саласындағы азаматтар мен ғалымдарымыз үшін маңызды, айрықша күн.  Ғылым- қоғамдық прогрестің ең қуатты қозғалтқышы. Ол қоғамды алға жылжытады, технологияны дамытады, өндірісті жетілдіреді және жаңа жолдар ашады. Еліміздің өркендеп дамуына үлес қосып жүрген барша ғалымдарды кәсіби мерекелеріңізбен құттықтаймын! Атқарып жатқан қажырлы еңбектеріңіз, тың бастамаларыңыз бен жобаларыңыз, батыл идеяларыңыз бен бірегей зерттеулеріңіз үшін алғыс айтамын. Сіздерге зор денсаулық, сарқылмас қуат, ізденіс жолында шабыт және толағай табыстар тілеймін Жаңалықтарыңызбен қуанта беріңіздер,  жұмыстарыңызға сәттілік тілеймін! -деді Нұрлыбек Ақынұлы.