Қазіргі ұстанымдар мен пәнаралық зерттеу мәселелері» атты тақырыптағы Халықаралық ғылыми-теориялық конференция қаттысты

2024 жылдың  3-сәуірінде Ш.Ш. Уәлиханов атындағы Тарих және этнология институты, Қазақстан Республикасы президентінің архиві, Философия, саясаттану және дінтану институтының ұйымдастыруымен өткен Қазақ КСР Ғылым академиясының тұңғыш президенті, Қазақ КСР ғылым академиясының академигі Қаныш Имантайұлы Сәтбаевтың туғанына 125 жыл толуына орай  «Академик Қ.И. Сәтбаев феномені және XX ғ. Отандық ғылым: Қазіргі ұстанымдар мен пәнаралық зерттеу мәселелері» атты тақырыптағы Халықаралық ғылыми-теориялық конференцияға Шымкент университеті «Құқық және тарих» кафедрасының аға оқытушысы, магистр Мамбетов Бекзат Махмұртұлы «Қ.Сәтпаев пен С.Бәйішевтің  тұлғааралық  қатынастары» атты тақырыпта баяндама жасады.