Шымкент  университеті  кафедра  меңгерушілері  мен профессор-оқытушылар құрамы бойынша бос лауазымдарға (ғылым докторы, ғылым кандидаты, PhD доктор магистрлерге) конкурс жариялайды:

Шымкент университеті кафедра меңгерушілері мен профессор-оқытушылар құрамы бойынша бос лауазымдарға (ғылым докторы, ғылым кандидаты, PhD доктор магистрлерге) конкурс жариялайды:

Шымкент  университеті  кафедра  меңгерушілері  мен профессор-оқытушылар құрамы бойынша бос лауазымдарға (ғылым докторы, ғылым кандидаты, PhD доктор магистрлерге) конкурс жариялайды:

Бос орындар:

«Педагогика» кафедрасы бойынша:

1. «Бастауышта оқыту педагогикасы мен әдестемесі» мамандығы бойынша ғылым  кандидаты-2, магистр оқытушы-1.
  2. «Педагогика және психология» мамандығы бойынша   ғылым  кандидаты-3, магистр оқытушы-1.
  3. «Музыкалық білім» мамандығы бойынша мәдениет қайраткері-1, магистр-1.
  4. «Бейнелеу өнері және сызу» мамандығы бойынша мәдениет қайраткері-1, магистр-1.
  5. «Орыс тілі мен әдебиеті» мамандығы бойынша ғылым  кандидаты-1, магистр-1.
  6. «Шет тілі:екі шет тілі» мамандығы бойынша  ғылым  кандидаты-2, магистр-2.

«Жаратылыстану» кафедрасы бойынша:

1. «Биология» мамандығы бойынша ғылым  кандидаты-1, магистр-1.
  2. «Биология» мамандығы бойынша ғылым кандидаты-1, магистр-1.
  3. «Химия» мамандығы бойынша ғылым  кандидаты-1, магистр-1.
  4. «Математика» мамандығы бойынша  ғылым кандидаты-1, магистр-1.
  5. «Информатика» мамандығы бойынша ғылым кандидаты-2, магистр-1.
  6. «Кәсіптік оқыту» мамандығы бойынша ғылым кандидаты-1, магистр-1.
  7. «Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамассыз ету» мамандығы бойынша ғылым кандидаты-1, магистр-1.

Дене шынықтыру және спорт кафедрасы бойынша:

1. Дене шынықтыру және спорт мамандығы бойынша Қазақстан Республикасына еңбек сіңірген жаттықтырушы-5, Қзазақстан Республикасы спорт қайраткері-1, Медицина ғылым кандидаты-1, ЖАК доцент-2, Спорт шебері-1, Аға  оқытушы-3, Педагогика ғылым кандидаты-3.

Конкурсқа қатысу  үшін құжаттарды  қабылдау хабарландыру жарияланған күннен бастап  күнтізбелік отыз күн ішінде  қабылданады.

Конкурсқа  қатысуға  қажетті  құжаттардың тізімі:

1. Өтініш;
  2. Кадрларды есепке алу бойынша жеке іс парағы;
  3. Өмірбаян;
  4. Жоғары білі м мен академиялық және ғылыми дәрежесі туралы дипломдар ғылыми  атағы туралы құжаттардың  нотариалды расталған көшірмелері  және салыстыру үшін түпнұсқалары;
  5. Қайта даярлау және біліктілікті арттыру туралы сертификаттардың көшірмелері (болған жағдайда) және салыстыру үшін  түпнұсқалары;
  6. Ғылыми жұмыстар мен жаңалықтарының  тізімі (болған жағдайда) соңғы  жұмыс орнынан мінездеме, санитарлық  кітапша.

учреждения

Учреждение «Шымкентский Университет»

Основание

За обучение – 861 КНП, Кбе-17