«Тарихи күндер тізбегім» атты университет аралық сайыс өтті.

2022 жылы 19 мен 21 қазан күндері аралығында Шымкент қаласы ішкі істер саясат және жастар істері жөніндегі басқармасының «Жастар ресурстық орталығы» КММ – нің ұйымдастыруымен жоғары оқу орындары арасында «Тарихи күндер тізбегім» атты фестиваль өтті. Фестивальде шымкент қаласындағы барлық жоғары оқу орындары ат салысты. Фестивальде қазақи нақыштағы ою өрнектер, қазақтың салт дәстүрлерін дәріптеу мақсатында ұйымдастырылды. Бірінші күні, ер жігіттер арасында асық ату, ләңгі тебу, асық ату, арқан тартыс бойынша сайыс өтсе. Екінші күні, ару қыздар арасында кеспе кесу, қамыр илеу, және бауырсақ пісіру болса, үшінші күні дәстүрлі әндер мен мың бұралған бишілер арасында сайыс өтті. Шымкент университетінің студент жастары белсенді қатсып арнайы марапаттарға ие болды.