Түркістан қаласында студенттік кеңестің 1 отырысы өтті.

Түркісан қаласы, Ахмет Ясауи университетінде барлық ЖОО-ның белсенді студенттерін басын қосқан ҚР Ғылым және жоғары білім министрі жанындағы студенттік кеңестің 1 отырысы өтті. Аталған жиында Қазақстан Республикасының Ғылым және жоғары білім вице – министрі Талғат Ілиясұлы, оқу ордасының ректоры Жанар Амангелдіқызы, ҚР Ғылым және жоғар білім министрінің жастар ісі жөніндегі кеңесші – студенттік омбудсмен Айсұлу Ерниязова және университет ұжымымен белсенді жастар қатысты. Маңызды себептермен себептерге байланысты еліміздің Ғылым және жоғары білім министрі Саясат Нұрбек аталған шараға онлайн қатысып, ізгі тілегін арнады. Студенттік кеңес отырысы әрі қарай сұрақ-жауаппен өз жалғасын тапты. Көне шаһар Түркістан қаласын аралаумен ізін тапты.