«Дін және жастар» тақырыбы аясында іс-шара өтті.

Шымкент университетінде «Дін және жастар» тақырыбы аясында іс-шара өтті. Іс-шарада Діни экстремизмге қарсылық және нашақорлыққа қарсылық туралы дәріптеді. Яғни дін істер басқармасы «Дін мәселелерін зерттеу орталығы» КММ-нің маманы; Уәлихан Самат Шоқанұлы қазіргі заманда тераризм өршіп тұрғаны және дін мәселелеріненде тура жолды дәріптеді. ГЦБЗ дәрігер нарколог; Жанмолдаев Ұлбосын Ертайқызы бүгінгі заманда нашақорлық өршіп тұрғанын айтты, яғни (темекі, арақ, калянь, электронды темекі және т.б) адам денсаулығына зиян келтіретін заттардан аулақ болуды айтты. Әлеуметтік  медициналық «Сақтандыру қоры»  КЕАҚ Шымкент қалалық филиалының бөлім басшысы: Беден Ахмет Сисенбайұлы медицина қарқынды дамып жатқанын және ауруханадағы жағымды жаңалықтарымен бөлісті.