Мадина АЛИМОВА екінші орын алды

Шымкент университетінің филолог және болашақ педагог Мадина АЛИМОВА екінші орын алды. Оның туған қаласы - Түркістан, онда Мадина бала кезінен туған өзбек тілінде де, қазақ тілінде де сөйлеуді үйренді. Университетте орыс тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі болып оқиды, сондықтан оны толық құқықпен бастаушы полиглот деп санауға болады.
"Кез келген тілді, оның ішінде қазақ тілін үйренуге бірінші кезекте қарым-қатынас шеңбері, достар мен педагогтар ықпал етеді. Мен Шымкент университетінің аға оқытушысы Нұргүл Жарасқызы Жұмағұловаға өте ризамын, ол маған конкурсқа дайындалуға көмектесті.
Қазақ тілі әдемі және бейнелі. Онымен әлі сөйлеспегендердің барлығына оны зерттеуді бастауға кеңес беремін. Біріншіден, біздің еліміздің әрбір азаматы мемлекеттік тілді білуі керек, екіншіден, жерлестеріңізбен өзара түсіністік табу оңайырақ болады".