«Педагогика» кафедрасының «Білім беру жүйесінің ерекшеліктері» бойынша Академиялық ұтқырлық аясында Түркия Республикасымен бірлесе өткізген семинары

23.11.2022ж. күні Педагогика кафедрасының “Білім беру жүйесінің ерекшеліктері” бойынша Академиялық ұтқырлық аясында Түркия мемлекетінің «ATATURK» университетінен келген докторлардың қатысуымен семинар өткізді.Семинарда Түркиядағы білім беру жүйесіндегі Болон процесі туралы Ататүрік университетінің докторлары, PgD доктор Майрамгул Дыйканбай мен Илгишова Молдир баяндама жасады. Екі университет арасында Меморандум жасалынды. Енді бакалавриат магистратура, ОПҚ құрамы академиялық ұтқырлықпен тәжірибе алмаса алады. Сонымен қатар семинарда кафедраның п.ғ.к., аға оқытушысы Ж.Ж.Куатова «Болашақ педагогтардың адамгершілікті құндылықты бағдарлары: мәселелері мен шешу жолдары» тақырыбында баяндама жасады. Семинарда кафедраның магистр аға оқытушы Г.Е.Дильдабекова « Білім алушылардың функционалдық сауаттылығын арттыру-сапалы білім кепілі» тақырыбында баяндама жасап, пікір алмасты. Қорытынды сөзді Шымкент университеті Білім беру бағдарламаларын жобалау бөлімінің бастығы О.Н. Қобыланова Білім берудегі Болон процесіне тоқтала отырып, келген қонақтарға алғыс білдірді.