Шымкент қаласының жоғары оқу орындары арасында "ҚР Қылмыстық іс жүргізу құқығы" пәні бойынша олимпиада

2023 жылғы 6 сәуірде университеттің 80 жылдығына орай.М.Әуезова заң факультетінің "Қылмыстық құқық және қылмыстық процесс" кафедрасы Шымкент қаласының жоғары оқу орындары арасында "ҚР Қылмыстық іс жүргізу құқығы" пәні бойынша "6В049-құқық" дайындық бағыты бойынша Қазақстан Республикасының жоғары оқу орындарының білім алушылары арасында пәндік олимпиада өткізді. Олимпиада білім алушылардың білім сапасын анықтау; шығармашылық қабілеттерін дамыту; кәсіби білімді, дағдыларды тереңірек және берік игеруге жәрдемдесу, олардың ғылыми-зерттеу жұмысына қызығушылығын дамыту және кәсіби мамандыққа бейімделу мақсатында ұйымдастырылған. Олимпиадаға "Алаш" және "Фемида" заң факультетінің, Шымкент университетінің "Жеті жарғы", Орталық Азия Инновациялық университетінің "Мардан қырандар"командалары қатысты. Қазылар алқасының құрамы: ҚР ІІМ оқу орталығының бастығы.Б. Момышұлы, арнайы пәндер циклы, полиция полковнигі Т. Қаратаев Ж., штаб басқармасының Ерекше тапсырмалар жөніндегі аға инспекторы, полиция подполковнигі Б. Т. Исатаева, Шымкент ҚДП, Абай АПБ Оу тергеушісі, полиция подполковнигі Н. Серіков біздің "ЖЕТІ ЖАРҒЫ" командасы 3-орынға ие болды.