ОҚМПУ-да РЕСПУБЛИКАЛЫҚ ФОРУМ жұмысы өткізілді.

Бүгін Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік педагогикалық университетінде “Тарихи тұлғалар: ұлттық тәрбие және сабақтастық” атты республикалық форумының ашылу салтанаты өтті.  ҚР Ғылым және жоғары білім министрлігінің бастауымен өткізілді.

Форум жұмысына еліміздің Ғылым және және жоғары білім министрлігінің ресми өкілдері, мемлекеттік органдардың жауапты тұлғалары, республикадағы жоғары оқу орындарының әлеуметтік және тәрбие істері жөніндегі проректорлары, оқу орындарының салалық департаментінің басшылары және жастар ісі жөніндегі комтитет төрағалары қатысты. Басқада бірқатар форумға жауапты азаматтар ZOOM форматындағы онлайн форматындағы жиналысқа қатысты.

Форумда Шымкент университетінің, әлеуметтік және тәрбие істері жөніндегі проректор: Құлтаев Берік Бегімқұлұлы және Жастар істері жөніндегі комитет төрағасы: Мұса Бекжан Елубайұлы аталмыш форумға қатысты.