9 мамыр – Жеңіс күніне орай, «Ұрпаққа ұран болған – Ұлы Жеңіс» атты іс-шара өтті.

Қазақ  халқының атаулы мейрамдарының бірі, Ұлы Жеңіс күнін тойлау атадан балаға, баладан жағаға, Ұрпақтан ұрпаққа жалғасып келе жатқан мерекелердің бірі. Бұл жеңіс біздің қан майданда жан кешкен ата бабаларымызды еске алу және біздің осындай бейбіт күнге жеткізгендеріне мың алғыс айтып, тағзым ететін күн!

Бүгін университет ішінде Филалогия кафедрасы, орыс тілі мамандығы, Тәрбие бөлімі және Жастар ұйымының белсенді жастары іс-шараға белсене қатысып, өздерінің дайындаған өнерлерін  көрсетіп, ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ көк байрағын қолдарына алып, бабалар рухына арнап сап түзеп, университет алаңында әуендетіп қадам басты .