Жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру орталығы

Сабдалина Анар Кияловна

Экономика ғылымдарының кандидаты

Жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру орталығының жетекшісі

Жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру орталығы - Шымкент университетінің магистратура білім беру бағдарламалары бойынша оқу үдерісінің жұмыс істеуін және жетілдірілуін қамтамасыз ететін құрылымдық бөлімшесі болып табылады.

Орталықтың мақсаты: магистранттардың оқу, ғылыми-зерттеу және тәжірибелік жұмыстарын үйлестіру, ғылыми-практикалық ынтымақтастықтың инновациялық бағыттарын енгізу, педагогикалық байланыстарды кеңейту.

Орталықтың негізгі функциялары мен міндеттері:

1. Жоғары оқу орнынан кейінгі білім берудің білім беру бағдарламаларында оқу процесін ұйымдастыру және үйлестіру.
  2. Магистратураның білім беру бағдарламаларын оқу процесін реттейтін нормативтік құжаттармен қамтамасыз ету.
  3. Жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру бойынша жоғарғы оқу орындарының ішкі нормативтік құжаттарын әзірлеуге қатысу.
  4. Магистратураның жұмыс оқу жоспарларының мемлекеттік стандартқа сәйкестігін тексеру.
  5. Магистранттардың ғылыми тағылымдамасы мен академиялық ұтқырлығы бойынша жұмысты үйлестіру.
  6. Қорытынды аттестацияны ұйымдастыру және бақылау.
  7. Білім беру қызметiне лицензия алу үшiн кафедралармен және ғылыми орталықтармен бiрлесiп жаңа бiлiм берубағдарламалары бойынша құжаттарды дайындау.
Ішкі нормативті құжаттар