«Аймақтық экономика мәселелері» ғылыми-зерттеу институты

2020-2019 оқу жылында Шымкент университетінің базасында «Аймақтық экономика мәселелері» ғылыми-зерттеу институты құрылды.

ҒЗИ келесі мекен-жайда орналасқан: Байтұрсынов көшесі 74А№

ҒЗИ материалдық базасы:

Ауданы: 40 ш.м. үстелдер саны -7, орындықтар - 24. Компьютерлер саны-5. Шкафтар саны-9. Интерактивті тақта-1.

«Аймақтың экономикалық мәселелері» ғылыми зерттеу институты - Шымкент университетінің  ғылыми-зерттеу жұмыстарды ұйымдастыратын құрылымдық бөліп болып табылады.

«Аймақтың экономикалық мәселелері» ғылыми зерттеу институты бөлімі өз қызметіне Қазақстан Республикасының күші бар заңдарын,ҚРБЖҒМ-нің нормативтік-құқықтық құжаттарын, университет ректорының бұйрықтары мен өкімдерін басшылыққа алады.

«Аймақтың экономикалық мәселелері» ғылыми зерттеу институты келесі қызметтерді орындайды:

1 Университеттегі барлық қызметкерлердің, білім алушылардың ғылыми, ғылыми-өндірістік және инновациялық іс-әрекеттерін үйлестіреді;

2 Фундаментальді, қолданбалы, ізденістік ғылыми жұмыстарды біріктіре отырып координациялайды.

3 Фундаментальді, қолданбалы, ізденістік тақырыптарды жаңа және жоғары деңгейде жүргізеді;

4 Ірі ғылыми мәселелерді шешуді ғылыми орталықтармен және өндірістік мекемелермен келісім шарт негізінде ғылыми ынтымақтастықты орнатады;

5 Университеттің ғылыми-зерттеу базасын нығайтуды және басқа зерттеу орталықтармен байланысты күшейтеді;

6 Университет бөлімдерін күтілімдегі ғылыми-зерттеу мәселелерімен уақтылы хабардар етеді.

Сондай-ақ ҒЗИ экономикалық мамандықтар магистранттары үшін эксперименттік база болып табылады.

«Аймақтың экономикалық мәселелері»

Ғылыми зерттеу институтының штаттық құрамы

Аты-жөні

қызметі