Ғылым  департаменті

Шымкент университетінің ғылым бөлімі университетте жүргізілген ғылыми-зерттеу және тәжірибелік-конструкторлық жұмыстарды жүзеге асыратын және үйлестіретін университеттің құрылымдық бөлімшесі болып табылады. Кафедра - университеттің барлық ғылыми бөлімдерін, оның ішінде ғылыми-зерттеу институттарын (ҒЗИ), зертханаларды, кафедраларды біріктіретін бірыңғай ғылыми құрылым.

Кафедра өз қызметінде Қазақстан Республикасының заңнамалық және нормативтік актілерін, Шымкент университетінің Жарғысын басшылыққа алады.

Кафедра университеттің даму стратегиясы, менеджмент мектебінің ғылыми кеңесінің шешімдері негізінде ғылыми және инновациялық қызметті анықтайды.

Департаменттің мақсаты - білім беру мекемелерінің ғылыми және интеллектуалды әлеуетін толық пайдалануға ықпал ету, ҒЗТКЖ нәтижелері мен білім сапасын арттыру, инновацияларды ұйымдастыру, білім беру бағдарламаларын іске асыру үшін ғылыми-зерттеу, ғылыми-өндірістік қызметті жан-жақты дамыту. және ғалымдар мен мамандар арасындағы халықаралық ынтымақтастықты нығайту.

Ғылым департаментінің жаңалықтары