27 сәуір 2022 жылы Шымкент университетінің Жаратылыстану және гуманитарлық ғылымдар факультетінің «Бизнес және басқару» кафедрасының ұйымдастыруымен «ӨРЛЕУ» Біліктілікті Арттыру Ұлттық Орталығы АҚ «Түркістан облысы және Шымкент қаласы бойынша Кәсіби даму институты», «Мектепке дейінгі тәрбиелеу және бастауыш оқыту» кафедрасының кәсіби тренерлер, аға оқытушылар Керимбекова Раушан Апеновна мен Азбердиева Нағима Аббасовнаның қатысуымен «Оқу мен оқудағы белсенді әдіс-тәсілдерді тиімді қолдану жолдары» тақырыбында атты шеберлік сынып сабағы өткізілді. Шымкент университетінің профессор-оқытушылар құрамы белсенділік танытып, қажетті мағлұматтарды оқыту процесінде қолдану үшін жинақтады. Осындай семинарлар әрі қарай өзінің жалғасын табады деген сенімдеміз.