Шымкент университетінде «Мәдениет ерекшеліктері – Қытай Пекин операсы» курсының тыңдаушыларына сертификаттар салтанатты түрде табыс етілді

2022 жылғы 2 маусымда Ғылыми кеңестің отырысында университет ректоры, п.ғ.д., профессор Н.Ә. Сейітқұлов «Мәдениет ерекшеліктері – Қытай Пекин операсы» курсының тыңдаушыларына сертификаттарды салтанатты түрде табыс етті. Курстар 2022 жылдың 9-22 наурыз аралығында өтті. Курсты Шэньян педагогикалық университеті Жібек жолы университеттер мен консалтингтік компаниялар қауымдастығымен бірлесіп ұйымдастырды. Топтық онлайн алмасу бағдарламасына лекциялар мен бейне курстар түріндегі 4 тіл сабағы және 6 Пекин операсы кірді. Қытай тілі мен мәдениет тарихын оқыту курсының нәтижесінде университеттің 13 қызметкері курстарды сәтті аяқтағаны туралы сертификаттарға ие болды.