ШУ-да «EDP Hub» ЖШС Қазақстандағы өңірлік даму басқармасының басшысымен кездесу өтті

2022 жылдың 21 қыркүйегінде ғылым істері жөніндегі проректор, кафедра меңгерушілері, кітапхана мен ғылым және халықаралық қатынастар департаментінің директорлары «EDP Hub» ЖШС Қазақстандағы өңірлік даму бөлімінің басшысы Достан Оқасовпен кездесті. Кездесу барысында ШУ-дың жобаларды басып шығаруға қатысу мүмкіндіктері талқыланды, атап айтқанда, университеттің профессорлық-оқытушылық құрамын бірегей жобаға – «Ғылыми ғаламдық шақыру: жаңа білім қоры» атты «EDP Hub» ЖШС Бірінші Ұлттық басылым байқауына қатысуға тарту. Бірлескен жобалар мен университет басшылығының осы серіктестік ұйымдастыратын шараларға қатысуының маңыздылығы да айтылды.