Шымкент университетінде «Жаңа экономикалық бағдар басымдықтары – Жаңа Қазақстанды құру жолындағы қадам!» атты дөңгелек үстел өтті

2022 жылдың 21 қыркүйегінде Шымкент университетінде Бизнес және басқару кафедрасының ұйымдастыруымен «Жаңа экономикалық бағдар басымдықтары – Жаңа Қазақстанды құру жолындағы қадам!» тақырыбында дөңгелек үстел өтті. Іс-шараның ашылуында университеттің ғылым істері жөніндегі проректоры, ауыл шаруашылығы ғылымдарының докторы Нұржан Әжіметов жиналғандарды құттықтап, Президент Қасымомарт Тоқаевтың қыркүйек айындағы Жолдауында еліміздің одан әрі ілгерілеуінің стратегиялық бағдары қалануын, өркендеген мемлекеттің қалыптасуына әрбір азамат өзінің лайықты үлесін қосуы тиіс екенін атап өтті.

Баяндамашылар болып жаратылыстану-гуманитарлық факультетінің деканы, х.ғ.к., доцент Шыңғысбаев Б.М.; Академиялық қызмет бөлімінің меңгерушісі, ауыл шаруашылығы ғылымдарының кандидаты Л.М. Мамбетова, сондай-ақ шақырылған қонақтар: бизнес-тренер, кеңесші А.Сарсенова; жеке ұйымның есепшісі А.Сейдулла; «ENERGY» даму орталығының директоры, психология ғылымдарының докторы Г.А. Шалғынбаева; доцент Қ.М. Қалықұлов сөз сөйледі.

Іс-шараға барлығы 30-дан астам қатысушы қатысты. Дөңгелек үстелге қатысушылар баяндамашыларға сұрақтар қойып, оларға толық жауаптар алынды.