Алматыда өткен халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференцияға Шымкент университетінің өкілдері қатысты

2022 жылдың 27 қазанында әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университетінің заң факультетінде «Қазақстан Республикасының Экологиялық кодексі және оны тәжірибеде қолдану мәселелері» тақырыбында халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференция өтті. Шымкент университетінің «Құқықтану және тарих» кафедрасының меңгерушісі Жарылкапова Г.П. «Қазақстан Республикасында экологиялық қылмыстық құқық бұзушылықтар үшін жауапкершілік туралы заңнаманы жетілдіру мәселелері» атты баяндама жасады. Заң ғылымдарының кандидаты, доцент Ж.Б.Ақшатаева конференцияға қатысушыларға биологиялық қауіпсіздікті құқықтық реттеу – Қазақстан Республикасының дені сау ұлтты қамтамасыз етудің кепілі ретінде баса айтып өтті.