Өзін-өзі басқару жүйесі

Шымкент қаласы, Шымкент униврситетінде, Өзін-өзі басқару жүйесі бойынша оқу орындар арасында тәжирбие алмасу конференциясы болып өтті. Конференцияда Шымкент қаласындағы 8 университеттің, Жастар ісі жөніндегі комитет төрағалары және белсенді студенттер қатысты. Бұл жиында жалпы университетіміздің ішінде ашылған ұйымдар және алдағы уақытта атқарылатын іс-шаралар туралы ой пікірлер айтылып, түрлі мәселелер қозғалды. Кәзіргі таңда, Жайдарман ойынымен, дебат ұйымдары, және волонтёр ұйымдарына аса көп көңіл аударылды. Студенттердің белсенділігін арттыру мақсатында жайдарман клубтары мен волонтёрлық клубтары, қарқынды дамуда. Университетімізде студенттерімізді дұрыс әрі сапалы білім беру мақсатында көптеген іс-шаралар ұйымдастырылуда.