"Математика және информатика" кафедрасы жетістіктері

«Жас ғалым» грант иегері Турдалиев Жандос Қалдыбайұлы PhD доктор Шымкент Университетінің «Математика және информатика» кафедарсының аға оқытушысы Турдалиев Жандос Қалдыбайұлы AP15473405-«Ақпаратттық технологияларды қолдану арқылы смарт онлайн сауда мобильді платформаны біріңғай Қазақстандық серверде құрастыру» жобасы бойынша жас ғалымдардың зерттеулерін гранттық қаржыландыру конкурсына қатысып басымдығы бойынша грант ұтып алғандығын хабарлаймыз.
Қазақстан Республикасының Үздік Студенті – 2022 атты байқауында 6В01404 - «Кәсіптік оқыту» мамандығының 1 курс студенті Қуаныш Жанбөпе Галымжанқызы 2 орын иеленді. Құттықтаймыз.
«Математика және Информатика» кафедрасының аға оқытушысы Балганова Меруерт Сыдыковна «Білім жолы» халықаралық білім беру және интелектуалды шығармашылық дамыту орталығы өткізген «Үздік педагог» атты Халықаралық педагогикалық – шығармашылық байқауында «Үздік педагог» номинациясының жүлделі l орын иегері атанды.
«Халықаралық педагогикалық шығармашылық пен ғылымның дамуын қолдау қоры» қоғамдық қоры өткізген «Білім олимпиадасы» атты студенттерге арналған IV Республикалық пәндік олимпиадасының «Математика» пәні бойынша қатысқан студенттеріміз Рахмоналиева Жанэль мен Гусеинова Эмилия l, 2 дәрежелі дипломмен марапатталды.Құттықтаймыз.