«Бухгалтерлік есеп және аудит» білім беру бағдарламасы бойынша халықаралық университеттік пәнаралық пән олимпиадасының жеңімпаздарын құттықтауы.

Орталық Азия инновациялық университеті «Бухгалтерлер қауымдастығы» кәсіптік ұйымымен бірлесіп 2022 жылдың 13 сәуірінде Шымкент қаласында Қазақстандағы ғылым қызметкерлері күніне арналған пәнаралық пәндік олимпиада өткізді.

«Аудитор» клубының студенттері «Есеп және аудит» білім беру бағдарламасы бойынша пәндік олимпиадада университетімізді лайықты таныстырды. Команда мүмкін болатын 17 орынның ішінен 2 орынды иеленді. Магистр, оқытушы Ғалымжан Д.Е. Университеттен жобалардың ғылыми жетекшісі ретінде қатысты.

Жеңімпаздар мен ғылымы жетекшіні құттықтаймыз және алдағы уақытта да жетістіктер тілейміз!