Мәдени іс-шаралар

22- қыркүйек тілдер мерекесіне орай «Тіл мәртебесі, Ел мәртебесі» атты іс-шарамыз өтті. Бұл іс шараға студенттер жастарымыз белсене қатысып, әр ұлт өкілдерінің тілін және салт-дәстүрін көрсетіп, шет елдер әндері шырқалды

«Дене тәрбиесі және спорт, тарих-география» кафедрасының ұйымдастырумен 12- желтоқсан күні Тәуелсіздіктін 26 жылдығына орай, «Тәуелсіздік-елімнің ерлік жолы» тақырыбында тарихи-мәдени кеш ұйымдастырылды.

Ұстаз ұлы тұлға
Ұрпақ тәрбиесі – ұстазға байланысты. “Ұяда не көрсең, ұшқанда соны ілерсің” дегендей өнегелі ұстаздан жақсы шәкірт шығатыны сөзсіз.
Ұстаз – ұлағатты есім. Шәкірттерін білім нәрімен сусындатып, тәлім-тәрбие беру, жақсы қасиеттерді бойына дарытып, адамгершілік рухта бағыт-бағдар беруде ұстаздың еңбегі зор. Сондықтан да ол әрдайым қасиетті тұлға ретінде ерекшеленеді.
Білім көшін жылжытып келе жатқан ұстаздар қауымына құрмет арта бермек! Сіздердікәсібимерекелеріңізбеншынжүректенқұттықтаймыз!

Шымкент университетінің  студент жастары 17- желтоқсан студенттер күніне орай  арнайы KINO park , CINEMAX кино театрларына барып өздерінің уақыттарын қызықты өткізді.